Elektri- ja automaatika kilpide projekteerimine ja ehitamine

Elektrikilbi koostamise juures on väga oluline jälgida, et töö teostaksid oma ala spetsialistid kellel on vastav väljaõppe ja haridus.

Omame pikaajalist kogemust elektri- ja automaatikakilpide koostamisel. Kilbi komponentidena (kaitselülitid, sagedusmuundurid, kontrollerid, operaatorpaneelid jne) kasutame põhiliselt Schneider Electric toodangut. 

Ehitame elektri- ja automaatikakilpe tööstustele, vastavalt kliendi projektile. Soovi korral projekteerime sobiva kilbi vastavalt kliendi tehnilistele andmetele. Kõik meie poolt toodetud kilbid on varustatud mõõte – ja teostusdokumentatsiooniga.

 

Kõik meie poolt toodetud kilbid vastavad kehtestatud regulatsioonidele ja nõutele ning on testitud ja ohutud. Täpsema info saamiseks palun täida päringuvorm või helista meile.

Miks valida meid?

Meil on olemas vajalikud oskused

Kõik meie meeskonnaliikmed on vähemalt 10 aastase kogemusega, oma ala professionaalid ja omavad antud tööde teostamiseks vajalike tunnistusi ja litsentse.

Meil on olemas vajalikud vahendid

Meil on olemas vajalikud töövahendid, et saaksime ehitada ja projekteerida mistahes keerukusastmega elektri- ja automaatikakilpe olenemata tööstusettevõtte spetsiifikast.

Meie poolt tehtud töö on kvaliteetne

Kõik meie poolt kasutatavad komponendid on kõrgekvaliteedilised ja hoolikalt välja valitud, et tulemus oleks võimalikult kvaliteetne, kauakestev ja ohutu.

Meie poolt tehtud töö on korrektne

Peale töö teostamist veendume mõõtmistulemuse, visuaalkontrolli ja dokumentatsiooni alusel, et konkreetne kilp või mistahes muu lahendus vastab nõuetele.

Soovid teada kilbi hinda?

Kirjuta meile ka juhul, kui sul tekkis lihtsalt mõni küsimus.