Elektri- ja automaatikalahenduste projekteerimine ja ehitamine

Iga eduka automaatikalahenduse taga on projekt, mis on koostatud oma ala asjatundjate poolt. Parimad projektilahendused tagab koostöö teiste eriosade projekteerijatega arvestades kliendi soove ja vajadusi. Projekteerime ja ehitame elektri ja automaatikalahendusi tööstustele

Entronik OÜ on Schneider Electric poolt volitatud süsteemiintegraator, seetõttu eelistame just nende elektri- ja automaatikakomponente nagu näiteks:

1) kaitse- ja lülitusaparatuur

2) sagedusmuundurid

3) kontrollerid.

Omame laialdast kogemust ka teiste tootjate automaatika komponentidega (kontrollerid, operaatorpaneelid jms) näiteks Siemens, Unitronics, Wago, Weidmüller, Weintek.

Projekteerime:

  • Tööstusautomaatika lahendusi erinevatele tehnoloogilistele protsessidele, vastavalt tellija vajadustele.
  • Kaugjälgimislahendusi (SCADA)
  • Madalpinge elektripaigaldisi
  • Elektrikilpe: peajaotuskeskused, jaotuskeskused, automaatikakeskused

Miks valida meid?

Meil on olemas vajalikud oskused

Kõik meie meeskonnaliikmed on vähemalt 10 aastase kogemusega, oma ala professionaalid ja omavad antud tööde teostamiseks vajalike tunnistusi ja litsentse.

Meil on olemas vajalikud vahendid

Meil on olemas vajalikud töövahendid, et saaksime ehitada ja projekteerida mistahes keerukusastmega elektri- ja automaatikakilpe olenemata tööstusettevõtte spetsiifikast.

Meie poolt tehtud töö on kvaliteetne

Kõik meie poolt kasutatavad komponendid on kõrgekvaliteedilised ja hoolikalt välja valitud, et tulemus oleks võimalikult kvaliteetne, kauakestev ja ohutu.

Meie poolt tehtud töö on korrektne

Peale töö teostamist veendume mõõtmistulemuse, visuaalkontrolli ja dokumentatsiooni alusel, et konkreetne kilp või mistahes muu lahendus vastab nõuetele.

Soovid teada kilbi hinda?

Kirjuta meile ka juhul, kui sul tekkis lihtsalt mõni küsimus.